Ekstraordinært årsmøte

Ekstraordinært årsmøte

Protokoll fra det ekstraordinære årsmøtet.

Styret innkaller herved til ekstraordinært årsmøte i Larvik Golfklubb. Årsmøtet avholdes tirsdag 28. februar kl. 1800 på Quality Hotel Grand Larvik.

Det ekstraordinære årsmøte skal behandle Larvik Golfklubbs planer om etablering av innendørs simulatorsenter på Fritzøe Gård Golfbane / Larvik GK. Det vises til sakslistens pkt. 8 og forretningsplan simulatorsenter.

Årsmøtet skal ikke behandle andre saker. 

Ordinært årsmøte 2023 vil finne sted torsdag 16. mars. Det vil komme egen innkalling for det ordinære årsmøtet.

Fullstendig sakliste med alle saksdokumenter følger denne innkallingen som bl.a. er gjort tilgjengelig for medlemmene senest to uker før det ekstraordinære årsmøtet på klubbens hjemmeside. Melding om dette sendes klubbens medlemmer som nyhetsbrev.

Alle som ønsker å delta på dette ekstraordinære årsmøte bes om å registrere seg snarest og innen 27. februar kl. 2359. Registrering skjer i GolfBox / Turnering – meld deg på her. På mobil - Trykk «hamburgeren»/3 vannrette streker og deretter påmelding nederst i menyen som kommer opp. Forhåndsregistreringen er for å se behovet for lokaler etc. 

For å ha stemmerett og kunne velges til verv må du ha vært medlem av Larvik Golfklubb i minst én måned, fylle minst 15 år i 2023, og ha gjort opp dine økonomiske forpliktelser til Larvik Golfklubb. For arbeidstakere gjelder egne bestemmelser.

Alle medlemmer har uansett møterett, talerett og forslagsrett.

Det kan ikke stemmes på vegne av andre.

For mer informasjon om årsmøte samt regler om stemmerett, valgbarhet, forslagsrett mv., se Larvik Golfklubbs lov (§ 5 / NIFs lov §§ 2-5, 2-6 og 2-7).

Ved spørsmål som gjelder årsmøtet, kan Larvik Golfklubb/styret kontaktes på e-post Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

Velkommen til ekstraordinært årsmøte!

  

Med vennlig hilsen
for Larvik Golfklubb styret
Morten Daae-Johansen (sign.)
styreleder