Forslag kandidater?

Forslag kandidater?

Til deg som bryr deg om Larvik Golfklubb

i mars er det nok en gang tid for klubbens årsmøte, der bl.a. styret og kontrollutvalget for det kommende året skal velges. Har du meninger om hvordan klubben og banen drives? Ønsker du å være delaktig i at klubben også framover drives godt og holder riktig kurs? Da synes vi at du skal melde deg eller noen andre (sjekk først om vedkommende ønsker å stille) som aktuell for en plass i styret, kontrollutvalget eller annen «posisjon» som skal velges.

Det krever ikke nødvendigvis mye forkunnskaper for å sitte i styret (idrettskrets og golfforbundet har kurs), men du bør være forberedt på å utføre oppgaver gjennom året – dette er selvfølgelig bare spennende og morsomme oppgaver?? Vi ønsker balanse i alder og kjønn og oppfordrer spesielt våre kvinnelige medlemmer til å melde sin interesse.

Ta kontakt med en av oss i valgkomitéen snarest mulig for mer informasjon, eller rett og slett bare for å sette deg eller noen andre på listen over kandidater.

Styret har siden årsmøtet i februar 2022 bestått av

  • Leder – Morten Daae-Johansen (på valg)
  • Nestleder – Espen Tollevik (på valg)
  • Styremedlemmer – Geir Abel Ringdal (ikke på valg), Hanne Røsjordet (ikke på valg) og Grete L. Telle (på valg)
  • Varamedlemmer - Tone Dahle (ikke på valg) og Jørgen Samuelsen (på valg)

Kontrollutvalget har leder, to medlemmer og et varamedlem som velges for ett år av gangen. Kontrollutvalget har siden årsmøtet i februar 2022 bestått av leder Bjarne Linnerud og medlemmene Susanne L. Storhaug og Eli Bakk. Varamedlem er Kjell Thore Thorsen.

Valgkomiteen foreslås overfor årsmøtet av styret. Valgkomiteen består av leder, to medlemmer og et varamedlem. Forslag på kandidater til valgkomiteen kan sendes til styreleder Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

Vi håper på stort engasjement til det beste for klubben vår!

Med vennlig hilsen valgkomiteen

  • Inger M. Hjortland | Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. | 982 31 270
  • Petter Hobæk-Johnsen | Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. | 971 94505
  • Inger Helen Nilsen (varamedlem) | Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. | 478 20 397
  • Jarle S. Johannessen (leder) | Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. | 913 33 430