Forslag kandidater?

Til deg som bryr deg om Larvik Golfklubb

Det er snart nok en gang tid for klubbens årsmøte der bl.a. styret og kontrollutvalget for det kommende året skal velges. Har du meninger om hvordan klubben og banen drives? Ønsker du å være delaktig i at klubben også framover drives godt og holder riktig kurs? Da synes vi at du skal melde deg eller noen andre (sjekk først om vedkommende ønsker å stille) som aktuell for en plass i styret, kontrollutvalget eller annen «posisjon» som skal velges.

Det krever ikke nødvendigvis mye forkunnskaper for å sitte i styret, men du bør være forberedt på å utføre oppgaver gjennom året – dette er selvfølgelig bare spennende og morsomme oppgaver 😊 Vi ønsker balanse i alder og kjønn og oppfordrer spesielt våre kvinnelige medlemmer til å melde sin interesse.

Ta kontakt med en av oss i valgkomitéen snarest mulig for mer informasjon, eller rett og slett bare for å sette deg eller noen andre på listen over kandidater.

Styret har siden årsmøtet i mars 2021 bestått av

  • Leder – Morten Daae-Johansen (på valg)
  • Nestleder – Espen Tollevik (ikke på valg)
  • Styremedlemmer – Geir Abel Ringdal (på valg), Tone Dahle (på valg) og Grete L. Telle (ikke på valg)
  • Varamedlemmer - Grete Brekke (på valg) og Jørgen Samuelsen (ikke på valg)

Kontrollutvalget har to medlemmer og to varamedlemmer som velges for ett år av gangen. Kontrollutvalget har siden årsmøtet i mars 2021 bestått av medlemmene Bjarne Linnerud og Susanne L. Storhaug og varamedlemmene Gunhild Hellenes Andersen og Kjell Thore Thorsen.

Valgkomiteen foreslås overfor årsmøtet av styret. Valgkomiteen består av leder, to medlemmer og et varamedlem. Forslag på kandidater til valgkomiteen kan sendes til styreleder Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

Vi håper på stort engasjement til det beste for klubben vår!

Med vennlig hilsen valgkomiteen

  • Eli Rustad Thorsen | Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. | 957 50 176
  • Lars Gunnar Johansen | Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. | 916 85 565
  • Jon Kåre Brekke (varamedlem) | Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. | 906 23 862
  • Jarle S. Johannessen (leder) | Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. | 913 33 430

LARVIK GOLFKLUBB | STAVERNSVEIEN 232 (FRITZØE GÅRD) | 3267 LARVIK | TLF: 33 14 01 40 | KLUBBEN@LARVIKGOLF.NO